Co warto zwiedzić, będąc w Pradze?

Praga to od kilku lat jedna z najczęściej wybieranych turystycznych destynacji. Stolica Czech zachwyca turystów swoim urokiem, artystyczną atmosferą i wspaniałą architekturą. W mieście nie brakuje architektonicznych perełek, które były świadkami najważniejszych wydarzeń w historii, sporo tu także innych atrakcji turystycznych oraz kulturalnych. Czego nie można przegapić, będąc w Pradze?

Zabytki, które warto zobaczyć w Pradze
W Pradze nie brakuje atrakcji dla turystów. W planie zwiedzania nie może zabraknąć słynnego Mostu Karola czy zamku w Hradczanach. Warto także zafundować sobie spacer po Starym Mieście, a obowiązkowo zajść należy na zabytkowy, zachwycający architekturą i niezwykłą atmosferą rynek. W Pradze nie brakuje także pięknych kościołów i świątyń oraz licznych muzeów. Warto przyjrzeć się także sztuce ulicznej oraz spróbować lokalnej kuchni. Ciekawe dla turystów może być także sprzedawane rzemiosło.

Skuteczny plan zwiedzania – klucz do sukcesu
Planując pobyt w Pradze, warto zarezerwować noclegi blisko centrum, żeby nie tracić czasu na dojazdy. Jeśli kierunkiem naszej podróży jest Praga hostel o nazwie  Hostelpraha dobrze jest zarezerwować z wyprzedzeniem – to kierunek podróży, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2018 Hotel Miramar w Sopocie. All Rights Reserved